General Surgery

General Surgery Unit is one of the units serving intensively in Dr. Acar Medical Center. We are at the service of our patients in order to provide a quality life that will keep the comfort of life at the highest level with our experienced and expert staff. All surgical procedures performed in our medical center are carried out with the most advanced technical equipment.


Private Dr. Acar Polyclinic
Our Services

Services provided in General Surgery unit at the Dr. Acar Medical Center:

Goiter and Thyroid Diseases

Kadın hastalıkları ve doğum ile alakalı genel tanı ve tedavi hizmetlerinin yer aldığı bölümde pek çok alanda hizmet verilmektedir.


Breast Diseases

Gebelik, bir kadının rahmindeki ceninin (fetusun) gelişmeye başladığı andan bebeğin doğumuna kadar geçen süreyi kapsamaktadır.


Digestive System Diseases

Günümüzde tüm dünyada normal doğum için altın standart olarak kabul edilen epidural doğum ise güvenli ve ağrısız bir yöntem olmasıyla öne çıkar.Liver, Gallbladder, Spleen and Pancreatic Diseases

Riskli ve yüksek riskli gebelikler, mutlaka bir riskli gebelik uzmanı (perinatolog) tarafından ve çok da­ha yakından takip edilmelidir.


Anus – Rectum Diseases

Özellikle genital sistem organları, gebelik ve doğum süreçlerinde sağlıklı bir süreç yaşanması için kusursuz bir şekilde tasarlanmıştır.


Hernias

Kanserin en erken evrelerde teşhis edilmesi genellikle iyileşme için en iyi şansı sağlar. Bunu aklınızda bulundurarak, size uygun kanser taramalarını doktorumuzla konuşun.Bristle Rotation

Türkiye’de menopoza girme yaşı 47, ama 51 yaşına kadar uzayabilmektedir, menopoz öncesi dönem ise, 40’lı yaşlardan başlamaktadır.


Varieties

Dünyada 200 milyon kişide osteoporoz olduğu tahmin edilmekte, her 3 kadın ve her 5 erkekten birinde osteoporotik kırık riski bulunmaktadır.


Burns

Ultrason (US) teknolojisindeki gelişmeler, daha önce iki boyutlu olarak izlenen yapıların üç boyutlu olarak incelenmesini sağlamıştır.Various Masses and Swelling Under the Skin

Üstelik bu işlemlerin avantajlarının daha fazla olması da cerrahi gerektiren sorunların tedavisinde kapalı ameliyatları tercih nedeni yapıyor.


Circumcision

Kemik yoğunluğu (dansitesi) ölçüm yöntemlerindeki amaç kemiğin bu mineral kısmının miktarsal oranını belirlemektir.


Trauma and Injury in Accident

Meme kanserinin erken teşhisinde öneme sahip olan bu yöntem, uzmanlar tarafından kullanılıyor, memenin iç yapısı derinlemesine incelenebiliyor.private-cosmedica-medical-center
private-cosmedica-medical-center

YOUR HEALTH, IS IMPORTANT TO US

24/7 EMERGENCY NUMBER

If you have a medical emergency call us right away, we will answer and provide medical assistance as soon as possible.
Private Cosmedica Medical Centre © ️ 2024 – All Rights ReservedPrivate Cosmedica Medical Centre © ️ 2024 – All Rights Reserved